CINEMA-SCÓP


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CINEMA-SCÓP
CINEMA-SCÓP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre femei

2 participanți

In jos

Despre femei Empty Despre femei

Mesaj Scris de Marlene Mier Feb 17, 2010 6:17 am

Marlene
Marlene

Mesaje : 621
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 113

Sus In jos

Despre femei Empty Re: Despre femei

Mesaj Scris de Marlene Joi Apr 08, 2010 6:17 pm

Am intrat putin pe cinemagia ( mai rezista cativa useri cunoscuti sau de calitate, asta nu ma face decat sa ma bucur ca am 'demisionat' de acolo+ video-cronicile lui pitbull cu care sperie copiii), poate saraca isi va reveni, dar nu prea vad cum, e o cloaca a submediocritatii ...si am citit ce scria amicu' judex, ca poligamia e exclusiv pt barbati...minciuna , aveam eu o frumoasa poza cu o femeie bretona si cei doi barbati ai sai, dar nu stiu unde naiba e...era vintage parca...si nu doar in Bretagne femeile sunt fericite pe capul lor cu mai multi soti( o fi bine, o fi rau? crestineste nu prea pare ok, dar pt libere-cugetatoare e tentant, asta daca nu punem la socoteala ca trebuie sa gatesti dublu, sa speli dublu, sa faci curatenie dublu , sa suporti toanele si nervii in mod dublu, si sa...joci la dublu, iarasi e cam obositor si nu f igienic. Sau ca sa scapi, ii pui pe ei doi sa-si faca TOATE treburile impreuna, niste sclavi. Dar asta e prea utopic.).
Si ia uite si in SUA, o tanti cu 2 soti:
http://www.zigonet.com/divorce/etats-unis-une-femme-polygame-a-6-mois-de-reflexion-pour-divorcer-de-l-039-un-de-ses-maris_art10227.html
Sa ma sperii sau sa ma bucur? Mai bine nu zic nimic Smile)))))))))))))))))))))
Marlene
Marlene

Mesaje : 621
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 113

Sus In jos

Despre femei Empty Re: Despre femei

Mesaj Scris de Admin Mar Apr 20, 2010 7:08 am

Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 158
Data de inscriere : 21/09/2009

https://cinema-scop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre femei Empty Re: Despre femei

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum